Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Konkursy na plakietkę i hymn

Wracając wspomnieniami do minionej wiosny 2020 chcielibyśmy przypomnieć o naszych konkursach na plakietkę upamiętniającą 25-lecie istnienia szkoły oraz na hymn szkoły. Pandemia pokrzyżowała nasze plany i nie mieliśmy możliwości, aby zorganizować 25-lecie naszej szkoły. Mamy jednak dobre wiadomości dla wszystkich uczestników. 

Otrzymaliśmy kilka wartych uwagi prac i postanowiliśmy nagrodzić wszystkich za ich zainteresowanie konkursem, wykonanie pięknych prac a przede wszystkim za ich zaangażowanie w życie szkolne. 

Każdy z uczestników otrzymał karty upominkowe do sklepu Target na kwote $20. Uczniowie, którzy przygotowali projekt plakietki na 25-lecie naszej szkoły to:

 Jeremi Pastor, Marcelina Prokop, Rozalka Prokop, Dawid Ner, Aleksandra Ciepiaszuk, Isabella Filip, Patryk Dabrowski, Stefania Stryjecki oraz Pani Ewa Budny.  

Na drugi konkurs, na hymn naszej szkoły otrzymaliśmy trzy propozycje tekstu:

 od rodziny Nowak, od rodziny Pogorzelskich oraz od obecnej klasy 6

Podziwiamy wszystkich kreatywność, ciekawe rymy oraz poczucie humoru. Nie mamy głównej nagrody, ponieważ żaden z tekstów nie spełnia wymogów hymnu szkolnego, ale zdecydowaliśmy, że każdy z uczestników konkursu zasługuje na nagrodę. 

Rodzina Nowak i Pogorzelskich otrzymała po karcie upominkowej do sklepu Target na kwote $20 a klasa 6 otrzymała słodką niespodziankę z Dunkin Donuts.  

Serdecznie wszystkim gratulujemy!