Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Konkurs plastyczny kl.VII

Klasa VII Polskiej Szkoły im. Jana III Sobieskiego wzięła udział w ogólnoszkolnym konkursie plastycznym na plakat do filmu pt. ,, Dwie Korony ‘’ ukazującego życie Maksymiliana Marii Kolbe. Organizatorem konkursu była szkoła nosząca imię tego świetego, a do konkursu nadesłano około 50 prac z wielu polonijnych szkół.
Wszyscy uczniowie klasy VII solidarnie, bez wyjątku, wzieli udział w konkursie, a ich prace cechowały się oryginalnymi pomysłami. Poświecenie czasu na wykonanie znakomitych plakatów przyniosło wspaniałe wyniki w tak silnej konkurencji. Kilku uczniów naszej klasy zostało nagrodzonych przepięknymi dyplomami za udział w konkursie, a jedno wyróżnienie i nagrodę książkową otrzymał Antoni Markevych.
Wszystkim uczniom gratulujemy wzięcia udziału w konkursie i życzymy dalszego rozwoju swoich talentów artystycznych.