Konkurs plastyczny

W dniach od 27 lutego do 12 marca w Szkole Polskiej im. Jana III Sobieskiego odbył się konkurs plastyczny pt. ” Szlakiem Jana III Sobieskiego”. Konkurs został ogłoszony w związku z wielkim wydarzeniem w życiu szkoły- nadania sztandaru i 20 -leciem jej  istnienia . Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.

Celem  konkursu było przybliżenie całej szkolnej społeczności postaci patrona szkoły Jana III Sobieskiego oraz barwnej epoki, w której żył.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów  w III kategoriach wiekowych. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów i jury.  Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Podczas oceny uwagę zwrócono na poziom aktywności twórczej, oryginalne ujęcie tematu i ilość włożonej pracy.

Wszyscy autorzy tych prac plastycznych zasługują na pochwałę i uznanie.

Gratulujemy!!!!