Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Konkurs Wielkanocny 2013

Malowane mazakami, kredkami, farbami lub wyklejane kolorowymi papierami; dekorowane cekinami, brokatem i naklejkami. Tak różnorodne pisanki, wielkanocne koszyczki i pocztówki przygotowali nasi uczniowie na szkolny Konkurs Wielkanocny, którego rozstrzygnięcie miało miejsce w sobotę 16 marca.

Tego dnia dzieci, młodzież i nauczyciele, głosowali na prace, której najbardziej przypadły im do gustu. Wybór tych “naj, naj” był niezwykle trudny, gdyż każda z pisanek i kolorowanek była naprawdę wyjątkowa-tym bardziej, że wykonana własnoręcznie przez młodych artystów. Pomimo burzliwych dyskusji, udało się jednak wyłonić po trzech zwycięzców w każdej z pięciu grup wiekowych. Otrzymali oni piękne nagrody, w tym książki i łakocie. Pozostali uczestnicy dostali natomiast nagrody pocieszenia—każdy wyszedł więc uśmiechnięty.

Prace konkursowe zobaczyć będzie można już niebawem w wejściu szkoły, a także w naszej internetowej Galerii.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy—i życzymy kolejnych sukcesów.