Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Dzień Edukacji Narodowej

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać” (M.Twain)

W sobotę 13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami, zebrały się w stołówce kafeterii.

Prezydent szkoły, pani Monika Nawrot i pan Krzysztof Szczepaniec krótko i serdecznie podziękowali dyrekcji za sprawne zarządzanie szkołą, zaraźliwy optymizm i niesłabnący entuzjazm.

Nauczycielom zaś za wytrwałość i pozytywną energię, która sprawia, że uczniowie i ich rodzice dobrze się „u nas” czują. Były dyplomy uznania, kwiaty („gerbery zamiast goździków” – żartowała pani Monika) oraz poczęstunek. Dobrze posiedzieć tak razem przy stole, zjeść kanapkę lub coś słodkiego, spokojnie porozmawiać, pożartować czy po prostu lepiej się poznać. 🙂