Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Witaj Szkoło!

Początek roku szkolnego 2019/20 (!!!) już za nami. Po czterech miesiącach dobrze było zobaczyć znajome twarze – rodziców,  uczniów i nauczycieli. Rozpoczęliśmy tradycyjnym spotkaniem w szkolnej Kafeterii. Pani Dyrektor Beata Pawlowski uroczyście powitała wszystkich obecnych, przedstawiła nowych nauczycieli i 

krótko omówiła wszystkie niezbędne sprawy organizacyjne. W tym roku jest nas więcej, powstały nowe klasy, co z pewnością napawa nas optymizmem. 

Po części oficjalnej wychowawcy i uczniowie udali się do klas, gdzie Ci ostatni otrzymali szkolne podręczniki. Odbyły się też krótkie zebrania z rodzicami. 

Przez cały dzień trwały zapisy do szkoły.

Około godziny jedenastej wszyscy ponownie spotkaliśmy się w kafeterii. Był lunch dla dorosłych i dzieci, za który wdzięczni jesteśmy sponsorom i sympatykom szkoły Sobieskiego. 

Kolejny punktem programu to tradycyjny piknik szkolny. Udał się wspaniale: panie przygotowały rozmaite konkurencje i zabawy, dzieci okupowały plac zabaw i bouncy house, a i aura nie zawiodła. Mieliśmy piękną pogodę! 

Po dobrym początku czas zaczynamy regularne zajęcia lekcyjne…