Prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny 2024-2025

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

21 maja oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Ku uciesze dzieci i rodziców ogłosiliśmy oficjalny początek wakacji!

Uroczystość miała w tym roku charakter podniosło-rozrywkowy. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich zgromadzonych, wystąpieniach Pani Dyrektor Beaty Pawłowski i Pani Prezes Moniki Nawrot, graduacji klasy „0” i 8, wręczeniu wyróżnionym uczniom orderów „Wzorowego Ucznia”, rozdaniu nagród uczestnikom konkursu plastycznego o Janie III Sobieskim, podziękowaniu Rodzicom, zaangażowanym w życie szkoły, sceną zawładnęli nasi młodzi artyści. Były tańce, śpiewy, wiersze a nawet krótki teatrzyk. W części rozrywkowej wystąpiły również uczennice klas młodszych, biorące udział w zajęciach tanecznych naszej szkoły. Nie zapomnieliśmy oczywiście o Dniu Mamy i Taty – wszyscy uczniowie wręczyli swoim Mamom róże.

Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do szkolnych sal, by w mniejszych gronach rozdać świadectwa. Następnie w jadalni przy pizzy mogliśmy  jeszcze trochę cieszyć się swym towarzystwem w tą  ostatnią przedwakacyjną sobotę.

Nie mówimy żegnajcie, mówimy do zobaczenia we wrześniu!

Witajcie wakacje!!!